poniedziałek, 20 listopada 2017

Obrazy na płótnie, fototapety, naklejki i plakaty we wnętrzach

Obrazy na płótnie, szczególnie te wykonane na podstawie naszych rodzinnych zdjęć, stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. My też mamy dwa w sypialni. Stanowią świetną ozdobę i pamiątkę jednocześnie. Są również wspaniałym prezentem np. dla dziadków, nowożeńców czy rodziców. Obraz na płótnie lub fotoobraz będzie też doskonałymi upominkiem dla osoby, która lubi otaczać się nowoczesnymi dekoracjami wnętrz.


Fototapety lub obrazy najczęściej wieszamy w sypialni i salonie, ale również kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie świetnie się prezentują.

Kuchnia jest często sercem domu, to w niej koncentruje się życie rodzinne i kumuluje pozytywna energia. Pasują tutaj zatem obrazy czy plakaty w intensywnych barwach ukazujące różnego typy potrawy, kawę lub owoce i warzywa. Wiele osób wybiera też sentencje, motywujące, pozytywne cytaty.
Do sypialni natomiast wybieramy najczęściej obrazy w stonowanych barwach. Mogą to być piękne widoki, miasta, romantyczne rysunki lub nasze rodzinne fotografie przeniesione na płótno. Pamiętajmy jednak też o umiarze. Mnogość i przesyt różnych akcesoriów, kolorów i deseni może wywołać chaos we wnętrzu tego pomieszczenia, a co za tym idzie obniżyć jakość naszego snu.
W pokojach dziecięcych z kolei często możemy zobaczyć naklejki z bohaterami ulubionych bajek lub takie bardziej minimalistyczne np. gwiazdki czy serduszka.

Obrazy mogą składać się z jednego lub kilku elementów tworzących asymetryczne konstrukcje.

Jeśli szukacie ciekawych fototapet, naklejek, plakatów lub też chcecie mieć obraz na płótnie ze swojego zdjęcia, to warto zaglądnąć na stronę digitaldruk.pl/506-obiekty, gdzie wybór jest naprawdę spory.


3 komentarze:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)