niedziela, 23 lipca 2023

To zawsze byłeś Ty. Adelina Tulińska

 

,,Największy przebój to taki, który można zaśpiewać we dwoje."


Dziś książka, którą można zabrać na urlop lub na weekend nad wodą. Jest lekka, trochę pikantna, wciągająca, czyta się ją szybko i przyjemnie.

Książka „To zawsze byłeś ty”, którą znajdziecie na TaniaKsiazka.pl spodoba się szczególnie fanom romansów New Adult z motywem drugiej szansy oraz osobom lubiącym muzyczne wątki w powieściach.


Droga na szczyt listy przebojów może okazać się łatwiejsza niż ta prowadząca do jej serca...

Eryk i Adrian, członkowie zespołu The Midnight Moon, odnieśli ogromny sukces. Wszystko rozpoczęło się jeszcze za czasów szkolnych, kiedy otrzymali stypendium muzyczne i podpisali pierwszy kontrakt.

Weronika – kiedyś prymuska, dzisiaj nauczycielka języka polskiego w wiejskiej szkole w swojej rodzinnej miejscowości. Niestety po latach placówce grozi zamknięcie, dlatego żeby uzbierać potrzebne fundusze, organizowany jest piknik charytatywny. Aby przyciągnąć jak największą liczbę osób, najlepiej zaprosić kogoś znanego. Wybór pada na zespół muzyczny, który jest bezpośrednio związany ze szkołą.

Ze względu na starą znajomość Weronika musi skontaktować się z przystojnymi chłopakami z zespołu The Midnight Moon. Bardzo tego nie chce, ale nie ma wyboru. Zarówno z Erykiem, jak i Adrianem łączy ją wspólna historia, jeszcze z czasów młodości.

Czy wydarzenia z przeszłości będą miały wpływ na ich relacje?

Co Weronika będzie musiała zrobić, żeby zgodzili się na występ?

„Przez całe życie wmawiano mi, że muszę być grzeczna, posłuszna i ułożona. Że muszę się świetnie uczyć, żeby coś w życiu osiągnąć. A co, jeśli to wszystko było ściemą, która tylko narzuciła mi niechciane ograniczenia?”

Mamy tu znany z wielu powieści motyw trójkąta miłosnego, ale jest on nieco inny niż zwykle. Natomiast historię poznajemy z perspektywy Weroniki i Eryka, dzięki czemu czytelnik może lepiej poznać postacie oraz zrozumieć ich punkty widzenia. Oprócz tego w książce znajdują się dwie linie fabularne - tę dziejącą się w teraźniejszości oraz retrospekcje z czasów szkolnych bohaterów. Liczne tajemnice i niedomówienia dodają fabule smaku i sprawiają, że ciężko na się oderwać od książki.  

Niezwykle zabawny, gorący, szalony, nieprzewidywalny, wciągający, wywołujący mnóstwo emocji romans.

Więcej intrygujących, pełnych emocji i wciągających romansów na TaniaKsiazka.pl.


Post powstał we współpracy z TaniaKsiazka.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)