niedziela, 2 lipca 2023

Serce wojownika słońca. Niebiańskie królestwo. Sue Lynn Tan

 

„Raz zawiedzionego zaufania nie można było odbudować - nawet, jeśli lśniło, powleczone warstwą emalii, pod jej powierzchnią nadal pozostawały pęknięcia”


Niesamowita, wzruszająca, magiczna, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, inspirowana chińską mitologią kontynuacja historii córki bogini księżyca.

„Serce Wojownika Słońca” autorstwa Sue LynnTan znajdziecie na TaniaKsiazka.pl.


W pierwszym tomie poznajemy legendę o chińskiej bogini księżyca Change’a, natomiast drugi tom to kontynuacja tej historii.

Po zakończonej sukcesem misji, Xingyin wraca do swojego rodzinnego domu. Jednak jej sielanka nie trwa wiecznie i dziewczyna musi stawić czoło poważnemu zagrożeniu. Niebezpieczeństwo zagraża nie tylko Xingyin, ale również jej matce którą nie dawno odzyskała, a także całemu Niebiańskiemu Królestwu oraz jego przyszłości.

Zmuszona do ponownej ucieczki z domu, Xingyin i jej towarzysze wyruszają na nieodkryte ziemie Nieśmiertelnego Królestwa, napotykając na swojej drodze legendarne stworzenia i wiele niebezpieczeństw.

Gdy niewypowiedziany terror ogarnia królestwo, dziewczyna musi odkryć prawdę o swoim sercu i zawalczyć kolejny raz. A cena jest wysoka.

Jeśli lubicie książki fantasy z wątkiem romansowym, klimat Dalekiego Wschodu oraz epickie bitwy to bardzo polecam.

Do tego bohaterowie pełni uroku, intrygujący miłosny trójkąt, zaskakujące zwroty akcji, dynamiczne przygody oraz malownicze, baśniowe opisy, dzięki którym od razu uruchamia się nasza wyobraźnia i jeszcze mocniej wchodzimy w ten fantastyczny świat.

Książka wywołuje uśmiech, jak i łzy wzruszenia oraz momentami przyspieszone bicie serca. Zakończenie rozczula i daje nadzieję.


Warto zdecydowanie sięgnąć po tę pozycję.

Więcej ciekawych książek przygodowych i fantasy znajdziecie na TaniaKsiazka.pl.


Post powstał we współpracy z TaniaKsiazka.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)