niedziela, 8 października 2017

Stylizacja w kolorach jesiennych liści

Jakie są Wasze ulubione jesienne kolory?
Ja o tej porze roku najczęściej noszę brązy, fiolety, trochę szarości i różne odcienie czerwieni. Lubię też zielenie, ale jakoś brakuje mi w szafie ubrań w tym kolorze. Aktualnie szukam swetra w odcieniu butelkowej zieleni, ale nic ciekawego nie mogą znaleźć.


Lubię kolorową, pełną liści jesień. Spacer w takim otoczeniu nastraja mnie pozytywnie i optymistycznie, choć też nieco nostalgicznie. Ostatnio udało mi się kilka razy wyjść z domu bez dzieci – co prawda nie na długo i nie tak często jakbym chciała, ale taka chwila oddechu jest chyba każdej mamie potrzebna. Nawet jeśli jest to tylko wypad do sklepu po przysłowiowe bułki. Oczywiście nawet taką krótką „wyprawę” trzeba zorganizować. Nie mogę sobie od tak wyjść, gdyż ktoś musi zostać z dziećmi. Głównie tu mam na myśli naszego najmłodszego synka, z którym moi rodzice zostają pod warunkiem, że śpi i jest najedzony. ;) Janek wytrzymuje bez jedzenia do 3 godzin, także jeśli chcę sama lub z mężem gdzieś wyjść, to muszę wrócić najlepiej w ciągu 2,5 godziny. Jest to zawsze coś i można w tym czasie załatwić parę spraw.

Niedługo też wybieram się na pierwsze w tym roku spotkanie blogerek. Akurat mąż ma w tym dniu wolne, więc będzie mógł zająć się Jankiem i przywieźć go na karmienie. Już nie mogę się doczekać, gdyż z racji niezbyt dobrego samopoczucia w ciąży, miałam dłuższą przerwę co do takich spotkać oraz imprez blogowych. Mam nadzieję, że w przyszłym roku to sobie odbiję. ;) :) Jest kilka takich, na które chciałabym pojechać np. Meet Beauty Conference, która odbędzie się w kwietniu w Warszawie.
Przy okazji, jeśli ktoś planuje wypad do stolicy i szuka noclegu w miejscu o wyższym standardzie oraz w dobrej lokalizacji, to warto skorzystać z oferty yourfreedom.pl. Można tam dokonać rezerwacji on-line w luksusowym apartamencie.

Płaszczyk - H&M
Spódnica - Mosquito
Apaszka – Reserved
Torebka - Sinsay

10 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)