Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja inna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja inna. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 września 2017

Prezenty personalizowanie z okazji narodzin i na chrzest dziecka

Prezenty personalizowanie cieszą się ostatnio bardzo dużym powodzeniem i są chętnie zamawiane na różnego typu okazje. Nie dziwi mnie to. Takie prezenty zawierające imię, konkretną datę lub zdjęcie są miłą pamiątką, a po za tym świadczą też o bliskości i pewnej zażyłości między obdarowanym, a osobą wręczającą upominek.

Szczególnymi okazjami, na które najchętniej zamawiamy personalizowanie prezenty są chrzciny lub narodziny dziecka. Mogą być one typowo dekoracyjne lub też przyjąć formę bardziej praktyczną i użytkową.

My dla naszego synka zamówiliśmy w sklepie MyGiftDNA  poduszkę z napisem, która na razie będzie stanowić dekorację, ale z czasem z pewnością Janek będzie jej używał, śliniak, ręcznik mogący również pełnić funkcję kocyka oraz obraz na płótnie, gdzie zostało umieszczone nasze rodzinne zdjęcie.

środa, 26 października 2016

Spersonalizowane prezenty - gdzie kupić, jakie wybrać. Nasze propozycje.

Coraz częściej decydujemy się na podarowanie bliskim nam osobom prezentów spersonalizowanych. Są one niejako szyte na miarę, przez co szczególnie wyjątkowe, cenne i wzruszające. A czasem zabawne.

Tego typu prezenty kojarzą się szczególnie z kubkami, poduszkami oraz koszulkami, ale wybór jest znacznie większy. Jednym ze sklepów, który specjalizuje się właśnie w takich spersonalizowanych prezentach jest https://mygiftdna.pl/.

środa, 19 października 2016

Moje zamówienie z Sammydress - czy warto? Opinia o produktach.

Dziś pokażę wam rzeczy, które zamówiłam ze sklepu Sammydress. Pochodzą one z działu Halloween, ale tak naprawdę nie są wcale sezonowe, ale w moim odczuciu dość uniwersalne. Większość produktów wybrały dzieci.

Jeśli chcielibyście zamówić coś z Sammydress to polecam najpierw zaglądnąć pod ten link: sammydress.com/buyers-show
Znajdziecie tutaj realne zdjęcia ubrań oraz innych produktów, które wstawiają klienci i blogerki. Można zobaczyć jak prezentują się rzeczy na danej osobie, a nie na modelkach. Myślę, że to bardzo pomaga w podjęciu decyzji o zakupie, szczególnie ubrań właśnie.

Natomiast o najnowszych promocjach czy innych akcjach organizowanych przez sklep najszybciej dowiecie się z ich fanpage:
https://www.facebook.com/SammydressPromotion/


czwartek, 12 maja 2016

Prezenty spersonalizowane - pomysły na dzień mamy, rocznicę ślubu i inne okazje.

Ostatnio popularne stały się prezenty spersonalizowane, czyli takie na których umieszczony został napis, skierowany do konkretnej osoby. Sztandarowym przykładem tego typu prezentów są chyba ręczniki z wyszytymi imionami i na przykład datą ślubu lub chrztu - w zależności od okoliczności.

Ale oczywiście wybór w tym względzie mamy szeroki. W prezentach spersonalizowanych specjalizuje się np. sklep https://eprezenty.pl/, gdzie możemy zamówić fajny upominek dla bliskiej osoby z dowolnym napisem lub też skorzystać z gotowych szablonów, gdzie tylko wstawiamy imię babci, brata czy przyjaciółki.

Poniżej dwa bardzo fajne pomysły na prezent na dzień mamy i nie tylko.

czwartek, 14 kwietnia 2016

POLSKIE ŚWIECE z Fabryki Świec Light

Na spotkaniu blogerek w Bochni (moją relację możecie przeczytać TUTAJ) miałyśmy okazję poznać pana Jacka z  Fabryki Świec Light. Z prawdziwą pasją opowiadał o produkcji świec, zapachach oraz różnych ciekawostkach związanych z jego pracą. Dostałyśmy też pachnące niespodzianki w postaci zestawu świec.

Kiedyś z moim mężem, jeszcze w czasach narzeczeńskich oraz zaraz po ślubie, często paliliśmy różnego rodzaju świece zapachowe. Jednak kiedy urodził się syn zaprzestaliśmy, gdyż drażnił go zapach (każdy). Obecnie jednak Kubie już to nie przeszkadza, również i córka lubi świece, choć przyznam, że nie zapalamy ich często. Głównie w okolicach świąt lub czasem wieczorem. Ale świece, które dostałyśmy na spotkaniu, stały się pretekstem, do tego, by zapalać je częściej.

sobota, 19 marca 2016

Rok magicznego myślenia Joan Didion

Rok magicznego myślenia to książka, która weszła do kanonu literatury. Została wyróżniona prestiżową National Book Award, otrzymała nominacje do Nagrody Pulitzera, National Book Critics Circle Award, a czytelnicy wymieniają ją pośród stu najważniejszych książek, które trzeba przeczytać w życiu.

Pod tym baśniowym tytułem, kryje się smutek, żal, rozpacz i brak pogodzenia się z odejściem bliskiej osoby na zawsze.

Rok_madicznego_myslenia_Joan_Didion

niedziela, 30 sierpnia 2015

Test butów sportowych marki Hooy

Przyznaję się bez bicia, że ćwiczę mało. Choć ogólnie ruchu mi nie brakuję. Głównie trenuję bieg za dzieckiem, skłony w trakcie podnoszenia zabawek, czołganie w celu wydostania psa zza kanapy oraz podnoszenie i noszenie w dal ponad 10 kilogramowego (słodkiego) ciężaru. No i sporo chodzę. Spacery z wózkiem praktykuję prawie codziennie. Dlatego dobre obuwie podczas takich eskapad jest konieczne.

A zatem czy mogę być dobrym testerem butów sportowych? Myślę, że tak. Ale ocenić mogę je jedynie z punktu laika.


wtorek, 18 sierpnia 2015

Persil Power Mix - kapsułki. Recenzja + Konkurs dla Was - zakończony

Jak często robicie pranie? U mnie, teraz w okresie wakacyjnym pralka hulała niemal codziennie. ;)
Także ucieszyłam się z propozycji przetestowania kapsułek Persil Power Mix. Bardzo się przydały, na chwile obecną zostały mi już tylko 2 sztuki i już mogę o nich co nieco napisać. Ktoś z Was już je używał? Jeśli nie, to na końcu będzie konkurs - dwie osoby, będą mogły wygrać po jednym takim opakowaniu Persil Power Mix.


środa, 12 sierpnia 2015

Plecak Herlitz - opinia po roku używania

Wrzesień się zbliża. Wyprawka do szkoły/przedszkola zakupiona?

Ja mam w domu przyszłego pierwszoklasistę i praktycznie wszystko już mamy. Ze szkoły dostaliśmy listę potrzebnych rzeczy - zeszyty, przybory do pisania, rysowania - klasyka jednym słowem. Część już syn miał. Książki do 1 klasy są bezpłatne w ramach akcji rządowej i to już załatwia szkoła. W tym roku wyprawka nie obciążyła zatem jeszcze specjalnie naszej kieszeni. Jedyny poważny zakup to biurko. Skorzystaliśmy z promocji w Tesco, ale dosyć ciekawe biurka i nie tylko, są też na stronie http://akma-niedomice.pl/. W najbliższych dniach chcemy kupić jeszcze jakieś krzesło obrotowe.

Plecak herlitz mini opinie. Plecak do przedszkola. Plecak do zerówki. Plecak do 1 klasy

środa, 15 lipca 2015

Listki Dizolve - nowy sposób na czyste pranie

Dlaczego matka cieszy się, kiedy nadchodzi upał?
Bo może zrobić 3 prania zamiast jednego. ;p

Trochę żart w stylu Karola Strasburgera, ale coś w tym chyba jest - zgodzicie się ze mną drogie mamy? :)

Na rynku proszków bez liku, kapsułki, kostki - wybór jest szeroki. Pojawiły się nawet...listki. I właśnie je miałam okazję wypróbować.


środa, 3 czerwca 2015

Zaskakująca Miranda Kerr. Doceń siebie.

Miranda Kerr to znana australijska modelka. Ale nie tylko. To tez aktywistka, businesswoman, a przede wszystkim mama 4-letniego Flynna. Największą popularność zdobyła jednak dzięki kontraktom z takimi markami jak Victoria’s Secret, Prada, Lanvin, Reebok i Mango.
Miranda napisała motywacyjną książkę o tym jak zaakceptować siebie i pokonać własne słabości - Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła.

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tej lektury. Piękna modelka, której kariera jest w pełnym rozkwicie, radzi jak zaakceptować siebie. Hmmm... Takiej to łatwo, myślałam. Co ona może ciekawego napisać...


środa, 13 maja 2015

InspiredBy - wyjątkowe pudełka tworzone przez gwiazdy + kod rabatowy dla Was

Pojawiły się ostatnio nowe pudełka InspiredBy - KLIK, nie wiem czy słyszeliście o nich?

InspiredBy jest kwartalną subskrypcją zestawu przygotowanego przez wybraną przez nas osobę. Obecnie są to:

piątek, 1 maja 2015

Promocje w jednym miejscu z MadamSale

Większość z nas przekonało się już do zakupów on-line. Cenimy sobie czas i wygodę, dlatego coraz częściej zamiast zatłoczonego Centrum Handlowego, wybieramy własną wygodną kanapę i popijając kawę/sok/winko buszujemy po sieci w poszukiwaniu ciekawych ubrań czy dodatków o dowolnie wybranej przez nas porze dnia czy nocy.

Mnogość ofert i sklepów często może jednak przytłoczyć człowieka. Nie chcemy też przepłacać. Szukamy okazji, przecen.


poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Zabijemy albo pokochamy - opowieść o romansie dziennikarki Anny Wojtachy z kapryśna damą - Rosją. Recenzja

To nie jest historyczna książka o Rosji. Nie jest pisana w stylu wiadomości wygłaszanych przez prezenterów serwisów informacyjnych. Widzimy Rosję oczami kobiety zafascynowanej tym krajem oraz jej mieszkańcami, mężczyznami a jednocześnie nieakceptującej wielu spraw i nie rozumiejącej niektórych ludzi tam mieszkających.

Autorka książki - "Zabijemy albo pokochamy. Opowieść o Rosji" - Anna Wojtacha pisze prosto, szczerze, nie owija w bawełnę. Ujawnia swoje emocje. Nie kryje swych namiętności. Wciąga nas w historie, które przeżyła.


Zabijemy albo pokochamy. Opowieść o Rosji - Anna Wojtacha

wtorek, 24 lutego 2015

Bonbonbaby, pudełko jak ShinyBox, ale dla dzieci oraz kobiet w ciąży

Pudełka z kosmetykami ShinyBox lub Glossybox zna już część z Was.
Pojawiła się jednak kolejna ciekawa nowość. Bonbonbaby, jest to pierwsze w Polsce pudełko, w którym znajdziemy produkty dla... małych dzieci (do 12 miesięcy) oraz mam. Jest też wersja dla kobiet w ciąży.

Co ważne – box można dopasować do potrzeb dziecka oraz swoich. Wystarczy, że na stronie bonbonbaby.pl podamy planowaną datę porodu lub datę urodzenia dziecka, jego płeć i imię. W każdym pudełku (skierowanym do dziecka) znajduje się 5 pełnowartościowych produktów – 4 dla dziecka oraz zawsze jeden dla mamy. W pudełku oprócz pełnowartościowych produktów możemy znaleźć też próbki.

Wartość pudełka Bonbonbaby to zawsze ok. 100 zł.
Dostawa jest darmowa.

Ile kosztuje takie pudełko dla dzieci?
Możemy zamówić je w 4 wariantach:
1. jednorazowe zamówienie – 57 zł
2. pakiet 3-miesięczny -153 zł (pudełko wychodzi w kwocie 51 zł)
3. pakiet 6-miesięczny to cena 294 zł (pudełko wychodzi w kwocie 49 zł)
4. comiesięczna subskrypcja – 45 zł (oszczędzasz miesięcznie 12 zł)

piątek, 23 stycznia 2015

HiPP, HiPP hurra i najedzona córra + konkurs dla Was + wyniki

Jak już wspominałam na fb , dostałyśmy z Julką od HIPP taki smakowity zestaw produktów do przetestowania. Choć gotuję dla córki, to też wspomagam się słoiczkami w różnych sytuacjach.

Wszystko już zostało przez córkę zjedzone, ale nie tylko. Ja i syn skusiliśmy się też na te musy - Wesołe Owoce. Naprawdę pyszne, ale nie przesłodzone. Naturalny smak owoców. Podam skład przykładowy: 40% jabłko, 40% gruszka, 20% przecier bananowy, witamina C, nie zawiera glutenu, produkty z rolnictwa ekologicznego. Wesołe owoce po otwarciu trzeba zjeść w ciągu 1 dnia. Myślę, że w okresie zimowym, gdzie świeżych owoców jest mało - warto urozmaicić dietę dziecka takimi musami.

rekomenduję hipp

wtorek, 20 stycznia 2015

Karolina Gliniecka, czyli Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać. Recenzja książki

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka prowadzi od 2008 roku jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce. Niedawno wydała swoją pierwszą książkę (Nie) mam się w co ubrać.
Czy jest to pozycja warta zakupu? Zapraszam na recenzję.

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka (Nie) mam się w co ubrać.
Ilość stron: 352
Wydawnictwo Sine Qua Non,  Kraków 2014
Cena: np. na stronie http://www.labotiga.pl/ obecnie jest dostępna za 25.90 (przeceniona z 44.90)
ISBN: 978-83-7924-293-1

Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać

niedziela, 14 grudnia 2014

Kołdra 2, a nawet 3 w jednym od Wendre

Kołdra 2, a nawet 3 w jednym? Dokładnie tak. Zapraszam na recenzję kołdry podwójnej VÄXJÖ All Seasons marki Wendre.
 
kołdra 3w1 Wendre

Czym różni się ona od tradycyjnej kołdry?
Växjö All Seasons marki Wendre to podwójna kołdra, która jest odpowiednia na każdą porę roku. Składa się z dwóch kołder spinanych plastikowymi napami.
Jest to produkt 3w1: cieńsza kołdra na lato, grubsza na wiosnę i jesień, a dwie kołdry spięte razem to idealne rozwiązanie na zimę.

niedziela, 7 grudnia 2014

Kartonowy domek dla dzieci z Lidla. Nasza opinia

Domek kartonowy do złożenia syn zobaczył podczas zakupów w Lidlu, od razu mu się spodobał. Także jeden prezent na Mikołaja mieliśmy już z głowy. ;) Kiedy  pokazałam go na fb i instagramie - kilka osób pytało, czy jest stabilny i jak z jakością, więc dziś nasza opinia o nim. Nadal jest dostępny w sklepie, przynajmniej u nas.

Domek przeznaczony jest dla dzieci do 120 cm. 
Wysokość po złożeniu 86 cm, szerokość 78 na 70 cm. Otwierane okna, drzwi. Karton dość gruby. Domek stoi stabilnie, nie wywraca się, nie przychyla podczas zabawy. Jakość całkiem dobra, ale też nie jakaś super. Trzeba się liczyć z tym, że podczas użytkowania, wcześniej czy później, jakaś część ulegnie zniszczeniu, naderwaniu - w końcu to tylko karton. Oprócz warsztatu była też druga wersja - morski świat. Cena niewygórowana - 35 zł.

Kartonowy domek dla dzieci z Lidla

piątek, 28 listopada 2014

Słodkie prezenty od Chocolissimo

Słodkości, czekoladki, zazwyczaj stanowią część świątecznego prezentu. Chyba lubimy je wszyscy - ja wiem, że idą w boczki, że niezdrowe dla dzieci, no ale czasem można sobie odpuścić dietę i zaszaleć, np. z okazji Mikołaja.
Zwykła tabliczka czekolady nie dla wszystkich jest już tak atrakcyjna, więc można pokusić się o coś bardziej oryginalnego.
Ciekawą ofertę ma Chocolissimo.

Babeczki (Xmas CupCakes), to myślę dobry pomysł na prezent dla nas, Drogie Panie. Można je podarować przyjaciółce lub mamie. Słodkie, przyjemne dla oka, w gustownym, eleganckim opakowaniu.
Niby to miał być dla mnie upominek, a niecnie domownicy się do nich dobrali i mnie przypadła tylko ta różowa, o smaku truskawkowym... :)

Wewnątrz kartonika z serii White Snow znajduje się 4 lub 6 czekoladek-babeczek. Dobierane są spośród następujących smaków:
   - karmelowy
   - owoce leśne
   - migdałowy
   - mocca-cappuccino
   - truskawkowy
   - czekoladowy