niedziela, 27 listopada 2022

Wieczorynka: Dobranoc lisku. Dobranoc jednorożcu. Akademia mądrego dziecka. Seria ze światełkami

 

Wieczorynka to  nowa seria świecących książeczek w ramach Akademii Mądrego Dziecka, których celem jest pobudzić zmysł wzroku maluszka.

Książeczki z serii Wieczorynka są dobrym sposobem na wyciszenie maluszka przed snem, dzięki spokojnej bajeczce o zasypianiu i stonowanym światełkom.


Książeczka ze światełkami Dobranoc jednorożcu z serii Wieczorynka, opowiada o małym jednorożcu, który nie może zasnąć, ponieważ zgubił swoją ulubioną przytulankę. Odwiedza po kolei swoich przyjaciół by sprawdzić czy któryś z nich nie ma przypadkiem pluszaka. Kolorowa tęcza oświetla mu drogę do innych zwierzątek: narwala, lamy, flaminga, dinozaura i sówek. W końcu znajduje swojego misia i zasypia wtulony w mamusię.Książeczka ze światełkami Dobranoc lisku z serii Wieczorynka opowiada o małym lisku, który szuka swojego domu, by móc położyć się spać. Gwiazdy i księżyc oświetlają mu drogę. Lisek idąc do domku spotyka różne zwierzątka leśne, które już smacznie śpią. Mały zajączek śpi wtulony w mamę, niedźwiadek, jelonek też śpią słodko pod świecącymi gwiazdami. W końcu lisek słyszy nawoływanie taty i trafia do domku.Rytuał zasypiania to idealny moment na wspólną lekturę. Maluszkom, które boją się ciemności, spodobają te książeczki z lampkami, które rozświetlą mrok i będą towarzyszyć podczas zasypiania. Urocze historie zwierzątek szykujących się do snu wyciszą dziecko przed zaśnięciem i nastroją do wypoczynku. Wytrzymały karton i zaokrąglone rogi sprawią, że maluchy będą mogły bezpiecznie same przeglądać książeczki. Światełka zamieszczone w książkach można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie specjalnym wyłącznikiem umieszczonym z tyłu książki.

Bardzo polecam świecące książeczki z serii Wieczorynka z Akademii Mądrego Dziecka od Wydawnictwa Harper Collins Polska.


Warto też odwiedzić IG wydawnictwa: instagram.com/harperkids_polska
Oraz FB: facebook.com/KsiazkosferaHarperKids

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)