poniedziałek, 30 sierpnia 2021

Remigiusz Mróz. Wybaczam ci

 

"Nie ma przypadkowych spotkań. Każdy napotkany człowiek jest albo lekcją, albo sprawdzianem, albo prezentem".


„Wybaczam ci” to porywający, wciągający, bardzo dynamiczny, dostarczający mnóstwa emocji i pełny niespodziewanych zwrotów akcji thriller. Jest adrenalina, mroczne sekrety, morderstwo, mafijne porachunki, rodząca się namiętność, ekscytacja i niebezpieczeństwo.

Książkę „Wybaczam ci” znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl i jak większość powieści Mroza, czyta się ją błyskawicznie i ciężko ją odłożyć.


Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

"Okoliczności zawsze w końcu się zmieniają. Czasem na gorsze. Więc proponuję ci cieszyć się tym, co masz. Póki to masz."

Od tej pory już nic nie wgląda tak samo. Nagle jej mąż bez słowa pożegnania znika, a Ina rozpoczyna swoje własne śledztwo, szukając wskazówek, gdzie tylko się da. Pomaga jej w tym Gracjan, znajomy z dzieciństwa, który obecnie jest chłopakiem jej siostry. Z każdym kolejnym krokiem Ina uświadamia sobie, że przez lata żyła otoczona kłamstwami, a jej mąż nie jest tym za kogo się podaje.

Dobry, pełen tajemnic i intryg, zaskakujący do ostatniej strony thriller.

Warto przeczytać.


Więcej thrillerów na znajdziecie na taniaksiazka.pl.

10 komentarzy:

 1. Lubię myśleć w kategoriach, że każde spotkanie to prezent, albo jeszcze lepiej miła niespodzianka. :) Na thriller chętnie się skuszę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Mroza, jest baaardz płodny, mój nr 1 to seria w tatrach, tej książki jeszcze nie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzadko sięgam po ten gatunek, ale przyznam,że zaciekawiłaś mnie tą pozycją

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tylko jedna książkę tego autora , ale bardzo mi się podobała. Muszę przyznać że Twoja recenzja sprawiła, że bardzo zaciekawiła mnie ta książka i chętnie po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno nie czytałam thrillera, ale książki Remigiusza Mróz bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie jego nazwisko jakoś odstrasza, chyba za dużo go dla mnie wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Porzuciłam serię o Chyłce ale innym książkom autora nie mówię nie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę świetny cytat, znałam go wcześniej ale jest tak bardzo prawdziwy... samo życie

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podoba mi się ta książka i czekam na kolejne tego autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)