sobota, 27 marca 2021

3 bajeczki przed snem: Smerfy i Muminki

 Muminki i Smerfy bawią już kolejne pokolenie dzieci.

Kto tak jak ja lubił te bajki w dzieciństwie?

„3 bajeczki przed snem” to świetna seria dla młodszych dzieci z wydawnictwa HarperKids. Kartonowe książeczki z ulubionymi bohaterami wielu maluchów to najlepsza lektura przed snem. Świecące elementy na okładce zachęcają do czytania, oglądania, ale również mogą ułatwiać zaśnięcie – nawet po zgaszeniu światła ci sympatyczni bohaterowie będą towarzyszyć dziecku w pokoju.


"Smerfy. 3 bajeczki przed snem" to idealna książeczka dla maluszka.

Świecąca w ciemności okładka sprawi, że wieczorny rytuał stanie się naprawdę magiczny. Wystarczy naświetlić ją w świetle dziennym lub pod lampą.

W książce znalazły się urocze opowieści o przygodach smerfów – Wierzbowe elfy, Smerf Trojański i Czarujkula. Bohaterowie opowieści biorą udział w dalekiej wyprawie, podczas której poznają nowych przyjaciół, muszą stanąć twarzą w twarz z Gargamelem, który nie cofnie się przed najbardziej podstępnymi pomysłami, aby je schwytać, i… pracują jak szalone pod urokiem pewnej sprytnej czarownicy.

Każda z tych opowieści kończy się dobrze i jest doskonałym punktem wyjścia do rozmów z kilkulatkiem, a zaokrąglone rogi książki zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej szalonego czytania.„Muminki. 3 bajeczki przed snem” to pięknie ilustrowana książeczka przeznaczona dla najmłodszych dzieci z okładką, która świeci w ciemności. Trzy bajki umieszczone w książce będą idealne do czytania maluchom przed snem.

Książeczka zawiera trzy niepublikowane dotąd opowieści o przygodach Muminków wciągną małych czytelników bez reszty i rozbudzą w nich miłość do czytania. Razem z Muminkami dzieci będą się bawić w detektywa i ruszą na spotkanie przygody. Gdzie zniknął naszyjnik z pereł i… równie cenny słoik dżemu? Jaką tajemnicę skrywa zaczarowana walizka? Rozwiązanie tych zagadek może naprawdę zaskoczyć.Wszystkie książki możecie kupić na stronie: https://egmont.pl/ksiazki
Warto też odwiedzić IG wydawnictwa: instagram.com/harperkids_polska
Oraz FB: facebook.com/KsiazkosferaHarperKids

13 komentarzy:

 1. Ooo Smerfy i Muminki uwielbiałam oglądać. Fantastyczne książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiedziałam, że te bajeczki tak bardzo spodobają się moim dzieciom, jakbym wiedziała to wcześniej bym w nie zainwestowała :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam akurat te dwie same, są naprawdę świetne. Ulubieni bohaterowie przyciągają do lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książeczki wyglądają ciekawie, ale niestety wiem, że moje dzieci by się na nie nie skusiły. Mają swoje konkretne bajki i żadnych innych nie akceptują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smerfy i Muminki oglądałam jako dziecko z wypiekami na policzkach, jeju ile emocji we mnie budziły perypetie....

  OdpowiedzUsuń
 6. Smerfów jakoś nigdy nie obdarzyłam sympatią, ale za to lubiłam Muminki, ale odkąd przeczytałam biografię Mamy Muminków, tym bardziej doceniam ich przygody. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Swoją drogą, przyznaję, że chciałabym mieć całą serię muminkowych przygód. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. chciałabym mieć to wydanie moich ulubionych bajek,

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyglądają pięknie - co prawda fanką Muminków nie jestem, ale Smurfów już jak najbardziej :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)