środa, 3 października 2018

Gdzie naprawić zepsuty aparat fotograficzny?

Aparat to nieodzowny atrybut blogera. Choć część zdjęć obecnie robię też telefonem, to jednak moja wysłużona już trochę, lustrzanka Sony Alfa 200, jest cały czas w użyciu.
Kiedyś była ona reklamowana, jako idealny sprzęt dla początkujących amatorów fotografii. Przyznam, że na początku byłam z tego aparatu ogromnie zadowolona, ale teraz coraz bardziej przeszkadzają mi jego ograniczenia. Jednak z upływem czasu wymagania rosną i ten model nie spełnia już moich oczekiwań. Powoli przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Zależy mi, by lustrzanka, była dostosowana do moich blogowych potrzeb i nieskomplikowana w obsłudze. Jednym z polecanych aparatów, do takiej właśnie działalności jest model Canon EOS 200D. Na razie jednak zbieram na niego fundusze, szczególnie, że do kompletu przydał by się też obiektyw.
Póki co staram się jeszcze korzystać z mojej, ponad 10 letniej już, lustrzanki.

A co zrobić, gdy nagle nasz aparat zacznie szwankować? 
Gdzie naprawić zepsuty aparat fotograficzny?
No cóż bez fachowca się nie obejdzie.
Serwis e-csi.pl zajmuje się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną aparatów fotograficznych. Serwisują m.in. aparaty cyfrowe, lustrzanki oraz inne urządzenia foto. Pracują tylko na autoryzowanych oraz certyfikowanych maszynach, a gdy zachodzi potrzeba wymiany jakiegoś z elementów, sięgają wyłącznie po oryginalne części zamienne. Z tego typu usług korzystają zarówno zawodowi fotografowie, fotoreporterzy i filmowcy, jak również osoby fotografujące amatorsko, hobbyści oraz autorzy blogów.
Ciekawą opcją jest też możliwość wypożyczenia sprzętu foto czy video i przetestowania go. Specjaliści w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odpowiedzą też na wszelkie pytania i pomogą w poprawnym ustawieniu parametrów oraz poinstruują jak obsługiwać dany aparat fotograficzny. Jak dla mnie to świetna sprawa, szczególnie, że obecnie na rynku mamy duży wybór sprzętu i dość trudno zdecydować się na zakup danego modelu, bez jego wcześniejszej znajomości. 


5 komentarzy:

 1. Ja koniecznie muszę sprawić sobie aparat. Warto wiedzieć, gdzie później można go naprawić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obecnie przeszłam z Canona na Sony właśnie i cos mi kiepsko ostrzy.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawa naprawą, mnie czeka zakup zupełnie nowego i szczerze, już się nie mogę doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesli chodzi o moj aparat to jest on dla mnie niezwykle cenny dlatego w razie awarii zdecyduje sie tylko na serwis autoryzowany

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zawsze udaje sie do zaprzyjaznionego pana, ktory prowadzi serwis aparatow ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)