niedziela, 31 grudnia 2017

Życzenia na Nowy Rok

Jak spędzacie w tym roku Sylwestra?
My domowo. Propozycje wyjścia były, ale nasz synek jak tylko widzi butelkę to robi wielkie oczy i zdaje się pytać po co mi to dajesz? Preferuje mleczko tylko od mamy, a że pije je jeszcze 3 razy w nocy, to na razie wszelakie wyjścia na dłużej nie wchodzą w grę.
Ale za to przychodzi do nas kuzyn z żoną, także myślę, że będzie fajnie. Odpowiednia kiecka już jest, bo choć domowo, to mam zamiar się wystroić, a jak. ;)

Życzę Wam udanego Sylwestra bez względu na to, czy spędzacie go na balu, w plenerze, na domówce czy też w piżamie przed tv, a także wszelkiej pomyślności, realizacji planów, zdrowia i miłości w Nowym Roku.


Dla ciekawostki, zrobiłam na moim Instagramie małą sondę i okazuje się, że zdecydowana większość osób spędza Sylwestra w domu. Co prawda w głosowaniu udział wzięły głównie mamy małych dzieci, ale nie tylko. Ogólnie Sylwester przez TV lub domówka w małym gronie rządzą w tym roku.


8 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, radości i samych dobrych dni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i całej Twojej rodziny:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz. Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najwspanialszego w tym Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku! Mimo, że w domu to moje zdanie jest takie jak Twoje - trzeba pięknie wyglądać i Ty wyglądałaś super :)

  Pozdrawiam ♥
  One Masked Girl

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie tez Sylwester byl domowy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)