poniedziałek, 25 grudnia 2017

Świąteczna stylówka Janka. Nowości z bonprix

Ostatnio zrobiłam małe zamówienie w sklepie bonprix. Wybrałam między innymi kilka rzeczy dla Janka: komplet świąteczny oraz zestaw w odcieniach szarości na co dzień w troszkę większym rozmiarze niż obecnie nosi mój synek.


Shirt niemowlęcy i spodnie bonprix w świątecznym klimacie jest w rozmiarze 68/74 i wydaje mi się, że jest to klasyczna rozmiarówka. Wygląda identycznie jak na stronie sklepu. Komplet wykonany z bawełny i porządnie uszyty. Materiał przyjemny, nie krępuje ruchów.


Ten zestaw w odcieniach szarości jest wykonany z bawełny organicznej. Body niemowlęce, spodnie z dżerseju i czapka bonprix stanowią osobny komplet, ale zdecydowałam się jeszcze na bluzę rozpinaną niemowlęcą bonprix, która idealnie pasuje do całości. Zestaw ten wydaje mi się bardzo praktyczny oraz funkcjonalny, ze względu na kolor, jak i materiał, a zarazem jest przyjemny dla oka. Idealny na co dzień.


Do tej pory zamawiałam z tego sklepu rzeczy dla siebie lub starszych dzieci (np. kurtki, które pokazywałam w tym i w tym poście), ale i ubranka dla niemowląt bonprix są warte uwagi. Choć ich wybór jest troszkę mniejszy, ale jak najbardziej można coś ciekawego tam znaleźć.

7 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)