wtorek, 21 listopada 2017

Prezenty dla małych (i dużych) artystów. Zestawy do malowania i rysowania.

W czasach szkolnych uwielbiałam malować i rysować. Myślałam też skrycie o szkole plastycznej, ale ostatecznie tylko na marzeniach się skończyło. Ostatnimi czasy ta moja artystyczna pasja zanikła, nie mam na nią czasu i trochę też zapał opadł. Może moje dzieci kiedyś będą przejawiać zainteresowania w tym kierunku. Na chwilą obecną córka maluje i rysuje często, a syn kiedy musi, np. w ramach zajęć szkolnych. :)

Wiele dzieci i nastolatków uwielbia wszelakie plastyczne zajęcia, dlatego dla takich małych i większych artystów, świetnym prezentem może być zestaw akcesoriów do malowania: farby, pastele, sztalugi, a także produkty do decoupage.


Ciekawym sposobem na spędzenie wspólnego przedświątecznego czasu, może być wykonywanie ozdób na choinkę oraz różnego typu dekoracji. Ja co roku z dziećmi robię stroiki, ale tym razem planujemy zrobić własne bombki. Idealnie do tego nadają się kule styropianowe, które możemy kupić w różnych rozmiarach np. na stronie loveart.pl/kule-bombki-styropianowe. Sposobów na ich udekorowanie jest sporo. Można je ozdobić wstążkami, cekinami, sznurkiem, piórami, brokatem, samoprzylepnym papierem lub  ręcznie wykonami malowidłami.
Przy tworzeniu takich ozdób wcześniej poczujemy klimat świąteczny, a potem z dumą będziemy patrzeć na przygotowane własnoręcznie dzieła.

5 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)