poniedziałek, 9 października 2017

Kucykowe szaleństwo, czyli książeczki My Little Ponny z Wydawnictwa Egmont

Ostatnio moja córka ma fazę na bajkę My Little Pony. Ja sama za nią nie przepadam, ale o dziecięcych gustach trudno dyskutować, zresztą chyba większość dziewczynek ma etap kucykowego szaleństwa. ;)

Julcia bardzo lubi też książeczki z zadaniami i zagadkami, najlepiej jeśli będą tam jakieś naklejki albo tatuaże oraz inne dodatkowe gadżety. To wszystko znajdziemy w książeczkach, jakie oferuje Wydawnictwo Egmont, oczywiście z kucykami w roli głównej. :)


Z My Little Pony The Movie. Szukaj i znajdź, dzieci poznają najnowsze przygody kucyków prosto z wielkiego ekranu oraz bawią się w detektywa! Czytając tę opowieść wyruszamy wraz z bohaterami w pełną przygód podróż, by odnaleźć ukryte postacie i przedmioty.


My Little Pony The Movie. 1000 naklejek to propozycja dla wszystkich wielbicieli zagadek i różnego typu łamigłówek oraz naklejek oczywiście.


My Little Pony The Movie. Księga zagadek. W tej książce, na 112 stronach znajdziemy mnóstwo labiryntów, rebusów, zaszyfrowanych wiadomości, sudoku, diagramów, kolorowanek i wiele innych.


A tu kolejne propozycje:
My Little Pony The Movie. Koloruj, czytaj, naklejaj, gdzie Twilight Sparkle i jej towarzysze wyruszają poza granice Equestrii, by stawić czoła groźnemu wrogowi, którym jest nieobliczalny Storm King. Na swojej drodze spotkają niezwykłych przyjaciół – prawdziwych piratów i podwodne kucki. W trakcie czytania dzieci mogą uzupełniać obrazki naklejkami oraz kolorować niektóre postacie.
My Little Pony The Movie. Książka z tatuażami. Tutaj na dzieci oprócz mnóstwa zagadek i łamigłówek, czekają świetne tatuaże, które moja córka już wypróbowała. Dość długo się trzymają.
My Little Pony The Movie. Wodne kolorowanie. Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebujemy tylko czystej wody i pędzla – gdy zwilży się zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. To idealna propozycja dla młodszych dzieci, jako taki trening przed malowaniem prawdziwymi farbami.


Dwie bajeczki z modelem kucyka: Wielka tajemnica Pinkie Pie i Pora na czas. W środku znajdziemy kartonowy domek oraz drzewko do złożenia.


Wasze dzieci lubią My Little Pony albo miały taki etap fascynacji kucykami?

5 komentarzy:

 1. Córka mojej kuzynki ma fioła na punkcie kucyków, będę wiedziała, czego dla niej szukać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. moja córeczke uwielbia my little ponny - te książeczki to coś dla niej

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne są! My z mężem sami lubimy bajki o kucykach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. słodkie książeczki, fajne naklejki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)