środa, 25 października 2017

Gdzie na ferie?

Do ferii zimowych zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zastanowić się, jak i gdzie nasze dziecko mogłoby spędzić ten czas.
Wyjazd na zimowisko w grupie rówieśników, a może rodzinny wypad w góry?
W Polsce, czy za granicą?
Możliwości jest sporo, ale te najciekawsze i atrakcyjne cenowo oferty znikają dość szybko. Dlatego warto wcześniej przeglądnąć różnego typu propozycje i wybrać tę, która nam - rodzicom oraz dzieciom, najbardziej przypadnie do gustu i portfela. :) 


Bardzo ciekawą ofertę można znaleźć na stronie naferie.pl. Firma oferuje zimowiska dla dzieci oraz młodzieży na terenie Podhala. Są to zimowiska tematyczne, gdzie oprócz nauki jazdy na nartach albo snowboardzie są organizowane też różne inne zajęcia oraz atrakcje popołudniowe. Kadrę każdego zimowiska stanowią wykwalifikowani instruktorzy, którzy posiadają doświadczenie oraz odpowiednio udokumentowane kwalifikacje, a także sprawdzeni i zaufani opiekunowie.
Organizowane są tu też rodzinne wyjazdy narciarskie do Bukowiny Tatrzańskiej i Murzasichla z nauką na stokach stacji narciarskiej Rusin-ski oraz do Włoch. Podczas turnusów odbywają się też zajęcia przedszkola narciarskiego dla najmłodszych, szkółki narciarskie dla dzieci kontynuujących naukę, szkółki snowboardowe oraz zajęcia nauki jazdy dla dorosłych (to coś dla mnie).

Przyznam, że ta oferta jest bardzo atrakcyjna i chętnie sama bym się nauczyła jeździć na nartach. Kiedyś próbowałam, ale to już dawno, w dzieciństwie, na dość płaskim terenie.

A Wy umiecie jeździć na nartach?
Macie już jakieś plany dotyczące ferii?

5 komentarzy:

  1. Nasz plan to góry bo tęskno mi do stoków z prawdziwego zdarzenia. Jak będzie to nie wiem bo obecnie Młody częściej u lekarza niż w przedszkolu :(

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nigdy nie jeździłam na nartach, na łyżwach raz i to dopiero w zeszłym roku,

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja Ru jest jeszcze za mała na samodzielny wyjazd. Pewnie pojechalibyśmy razem, ale w tym roku nasze ferie upłyną pod znakiem noworodka :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)