piątek, 13 października 2017

Aktorki. Odkrycia. Łukasz Maciejewski

9 października 2017 roku premierę miała książka Łukasza Maciejewskiego Aktorki. Odkrycia.
Łukasz Maciejewski przeprowadza szczere rozmowy ze znanymi polskimi aktorkami, które bardzo otwarcie opowiadają o swoich najszczęśliwszych i najtrudniejszych doświadczeniach zawodowych oraz tych prywatnych. Życie aktorów tak naprawdę nie różni się niczym od naszego, z tym, że wszystko w nim wydaje się intensywniejsze i wystawione na publiczną ocenę. Los niestety bywa kapryśny. Radość i splendor przeplata się ze stresem i porażką.
W książce znajdziemy 18 historii o tym, jak nieprzewidywalne potrafi być życie.

O swoich doświadczeniach opowiadają min. Błęcka-Kolska, Bohosiewicz, Budnik, Dancewicz, Gniewkowska, Grabowska, Gruszka, Hajewska-Krzysztofik, Kolak, Kulig, Kożuchowska, Kulesza, Kuna, Muskała, Nieradkiewicz, Ostaszewska, Preis, Trzepiecińska.

Jeśli jesteście ciekawi co się dzieje za kulisami i co mają do powiedzenia aktorki znane z pierwszych stron gazet, którym często zazdrościmy widząc i znając tylko ułamek  ich życia, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. "Odkrycia", o których mowa w tytule, mają szerokie znaczenie. Po pierwsze, są to odkrycia w sensie pokolenia, które w poprzednich tomach – Spotkania i Portrety – nie było reprezentowane przez najmłodsze pokolenie aktorek. Ale też chodzi o odkrycia czegoś ciekawego w biografiach pozornie znanych, opisanych i interpretowanych, zwłaszcza przez pryzmat dokonań, ale z innego, bo osobistego, punktu widzenia"
Łukasz Maciejewski

Aktorki. Odkrycia. Łukasz Maciejewski
Liczba stron: 608
Rok wydania: 2017

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)