poniedziałek, 3 lipca 2017

Teletubbies. Magazyn dla dzieci z figurką

Kto ma małe dzieci, ten musi znać Teletubisie. Przyznam, że wcześniej, kiedy jeszcze nie byłam mamą denerwowała mnie ta bajka i nie rozumiałam jej fenomenu. Ale kiedy syn był mały, zaczął ją oglądać i bardzo mu się spodobała, potem też Teletubisie zafascynowały moją Julkę. Także faktycznie jest to bajka, która trafia do małych dzieci i z której też można się wiele nauczyć.

Na rynku pojawił się właśnie najnowszy magazyn dla małych dzieci Teletubbies, który wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. W środku mamy też dodatek - figurkę Laa-Laa i łóżeczko.


Dwumiesięcznik adresowany jest do dzieci, które lubią wspólną zabawę z bohaterami serialu „Teletubbies”: Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy. Odbiorcami pisma są w szczególności najmłodsi czytelnicy, dwulatki i trzylatki, dla których magazyn dedykowany będzie jako ten pierwszy w życiu. Znajdziemy tutaj różne proste zadania do zrobienia związane np. z kolorami, kształtami oraz labirynt, wycinanki i malowanki.


Tytuł: „Teletubbies”
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Premiera: 28. czerwca 2017 r.
Grupa docelowa: dzieci 2-3 lata
Cena: 9,99 zł
Liczba stron: 24

7 komentarzy:

 1. Sooooo nice! I love it so much!

  BEAUTYEDITER.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat mój syn nie przepada za Teletubbies, ale tego typu gazetki z innych bajek bardzo lubi zresztą ja również, chętnie je ogląda, liczy, powtarza kolory itp...

  OdpowiedzUsuń
 3. Figurka ma fakturę jak skórka cytryny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to nie jest bajka mojego dzieciństwa, nigdy jej nie rozumiałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jakoś Nigdy tego nie oglądałam przynajmniej nie pamiętam, dzieci też nie mam :) ( jeszcze ) natomiast pamiętam kiedyś jak ktoś wywołał aferę na temat tej bajki bo tinki łinki ?? (Nie śmiej się jeśli źle napisałam ) Czy któryś z bochaterów miał torebkę a był chłopcem... :) Pamiętam jaki się śmiać z tego chciało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Póki co nie mam dzieci ;] ;D Więc nie dla mnie to ! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i Waszą obecność u mnie :)